Предмет: Физика, автор: masha070108

Тіло кидають з Землі вертикально вгору зі щвидкістю 4 м/с. На якій висоті його кінетична енергія дорівнює його потенціальній? Опором повітря знехутвати, g прийняти за 10.

0,8 м
0,2 м
0,1 м
0,4 м​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

0,8 м

Объяснение:

h=0,5*V^2/g=0,5*16/10=0,8 м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nikitkatsar