Предмет: Химия, автор: katellox

Визначте масу заліза, за допомогою якого з розчину купрум(II) хлориду можна витіснити 12,8 г міді.
Рівняння у задачу: Fe + CuCI2 = Cu + FeCI2​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: howhy
4

Ответ:

m(Fe)=11,2г

Объяснение:

Дано: m(Cu)=12,8г

Знайти: m(Fe)

Розв'язання:

Fe + CuCl2 = Cu + FeCl2

Визначемо теор. m(Fe):

M=56 г/моль

n=1 моль

m=56 г

Визначемо теор. m(Cu):

M=64 г/моль

n=1 моль

m=64 г

Визначемо факт. m(Fe):

Нехай m(Fe)=x, тоді маємо:

x/56=12,8/64

x=(56×12,8)/64=11,2(г)


katellox: о боже, спасибо❣
howhy: Не за что
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Ласточка0