Предмет: Физика, автор: lysutin05

58 баллов. На пружину завдовжки 36 см поставили вантаж масою 5 кг, після чого пружину стиснуло до 6 см. На яку висоту вертикально вгору підніметься вантаж після того, як його відпустили? Жорстокість пружини 600 Н / м.

Ответы

Автор ответа: vadim17081
2

Ответ:

mgh=kx²/2

h=kx²/2mg

h=600*0.3²/2*5*10=0.54 м=54 см

Похожие вопросы