Предмет: Физика, автор: lysutin05

30 баллов. Тіло масою 400 г перебуває на висоті 35 м над поверхнею землі. Обчисліть потенціальну енергію тіла відносно поверхні землі.

Ответы

Автор ответа: deltafoxonelove
3

Дано:

h = 35 м

m = 400 г = 0,4 кг  

g = 10 м/с

Знайти:

Еп - ?

Розв'язання:

Еп = mgh  

Eп = 35 м · 0,4 кг · 10 м/с = 140 Дж

Відповідь: Eп = 140 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: dima353