Предмет: Химия,
автор: dasha66631
50 баллов!!!до 200 г розчину з масовою часткою солі 15% долили 300 г розчину з масовою часткою солі 20% обчисліть масову частку солі в утвореному розчині
Ответы
Автор ответа:
2
15%=0,15
20%=0,2
200*0,15=30
300*0,2=60
30+60=90
300+200=500
90/500*100%=18
20%=0,2
200*0,15=30
300*0,2=60
30+60=90
300+200=500
90/500*100%=18
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: женя252
Предмет: Русский язык,
автор: katyafedorova12345
Предмет: Физика,
автор: Innad1
Предмет: Математика,
автор: gayana2007