Предмет: Физика,
автор: Innad1
На першому поверсі багатоповерхівок тиск води становить 0,2 МПа. Чому дорівнює тиск води на 5 поверсі якщо висота поверха 3 метра
Ответы
Автор ответа:
59
р5=р1-ρgh
p5=200000Па-1000кг/м³*10Н/кг*(5-1)*3=80000Па
p5=200000Па-1000кг/м³*10Н/кг*(5-1)*3=80000Па
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nuraiturekhanova0
Предмет: География,
автор: 547394648292
Предмет: Математика,
автор: саня315