Предмет: Физика,
автор: nikto3743
Очень нужноо.
Помогите пожалуйста. Куля масою 9 г перед попаданням у дошку має кінетичну енергію 720 Дж.
Після вильоту із дошки швидкість кулі становила 100 м /с . Визначити кінетичну енергію кулі після вильоту із дошки та роботу виконану кулею.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m = 9 г =0.009 кг
E = 720 Дж.
V= 100 м /с
E2=?
A = ?
кінетична енергія кулі після вильоту
E2 = m*V^2 / 2 = 0.009*100^2 / 2 = 45 Дж
Работа пули
A = E - E2 = 720 - 45 = 675 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: НастюшаКиселева
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: pavelpetyurenko
Предмет: Биология,
автор: BRTASA
Предмет: Математика,
автор: nastya16782