Предмет: Физика,
автор: olesialipa
залізничний вагон масою 30000 кг рухається зі швидкістю 1,5 м/с зчіплюється з нерухомим вагоном маса якого дорівню 20000 кг Яка швидкість. руху вагонів після зчеплення ? вагони знаходяться на прямолінійній ділянці шляху
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Дано:
m1=30000кг
v1=1,5м/с
v2=0
m2=20000кг
v-?
Объяснение:
Користуємося законом збереження імпульсу: геометрична сума імпульсів тіл, що утворюють замкнену систему, зберіається сталою з будь-яких взаємодії тіл цієї системи між собою. m1v1+m2v2=(m1+m2)v
v= m1*v1\m1+m2
[v]= кг*м\с*кг=м\с
v=30000*1.5\30000+20000=0.9(м\с)
Відповідь: v=0.9м\с
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: denisselyutin19
Предмет: Окружающий мир,
автор: AlinkaKoxan
Предмет: Русский язык,
автор: sashuha1997
Предмет: Математика,
автор: ксенияксениямуррр
Предмет: Русский язык,
автор: proxa1