Предмет: Физика, автор: bunny89

За який час на висоту 16 м може підняти насос 200 кг води, якщо його потужність 400 Вт?

Ответы

Автор ответа: vera04pechp7smc6
7

Ответ:

1 хв 20 с

Объяснение:

дано:

h=16 м

m=200 кг

N=400 Вт

знайти:

t - ?

розв'язання:

N*t=m*g*h

t=m*g*h/N

t=200 кг*10 м/кг*16 м/400 Вт=80 с=1 хв 20 с

Похожие вопросы