Предмет: Физика,
автор: ddiiaannaahjhj
яку силу треба прикласти до сталевого якоря масою 780 кг щоб підняти його до поверхні води ? густина сталі 7800кг/м3 , морської води 1030 кг / м3
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:6770Н
Объяснение:Vт=m/густ.ст= 780/7800=0,1м3
Fт=густ.ст.×g×Vт= 7800×10×0,1=7800Н
Fарх= г.в.×g×Vт=1030×10×0,1=1030Н
F=Fт-Fарх= 7800-1030=6770Н
Похожие вопросы
Предмет: Черчение,
автор: Калит
Предмет: Русский язык,
автор: поcюньчик
Предмет: Русский язык,
автор: roman39993
Предмет: Математика,
автор: Unicornshi
Предмет: Английский язык,
автор: евангелок1