Предмет: Физика, автор: nikaalitanska

на яку висоту можна було підняти гирю масою 1кг за рахунок енергії, яку видає склянка окрупу масою 250г при охолодженні до 20°С?
срочно нужно будласка
15 балов ​

Ответы

Автор ответа: ersultanabdusattarov
1

Ответ:

Q=4200*0,25(100-20)=84000 Дж

H=A/mg

H=84000/1*10=8400 м=8,4 км

Объяснение:


nikaalitanska: спасибо
Похожие вопросы