Предмет: Физика, автор: kozerog11011

. Футбольний м'яч масою 450 г відлетів від ноги футболіста. Визна-
чити потенціальну енергію м'яча, коли він перебував на висоті 4 м. Вважати
g = 10 Н/кг.
с объяснением плиззз​

Ответы

Автор ответа: angelania
3

Объяснения:

Е=mgh=0,45•10•4=18 Дж


karinasibabisi: А можете написати це як задачу? Тоб-то дано...
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: mozhegova2005