Предмет: Химия,
автор: grabovskadianka
обчисліть масу розчиненої речовини в розчині 80 гр з масовою часткою 25%
ДАЮ 40 БАЛОВ!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
20г
Объяснение:
Дано:
m(розчину)=80 г
ω=25%
m(р.р.)―?
Розв*язання:
Знаходимо масу розчиненої речовини в розчині за формулою:
m(р.р.)=(ω×m(розчину))/100%
m(р.р.)= (25% × 80 г) / 100% = 20 г
Відповідь: в розчині масою 80 г з масовою часткою 25%
міститься розчиненої речовини масою 20 г.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ИринаГлод
Предмет: Русский язык,
автор: ЛЕся1983
Предмет: Русский язык,
автор: апооыич
Предмет: Математика,
автор: 061067207
Предмет: Математика,
автор: fatimayolcieva