Предмет: Химия,
автор: elzavetae
літій хлорид масою 58 г вступив у хімічну реакцію з аргентум нітраном. яка маса осаду утворилася? (Скласти рівняння реакції і виконати всі необхідні обчислення)
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
m(LiCl) =58г
Найти:
m(AgCl)=?
Решение :
LiCl+AgNO3=LiNO3+AgCl
n(LiCl) =m/M=58г:42,5г/моль=1,36моль
M(LiCl) =7+35,5=42,5г/моль
n(LiCl)=n(AgCl)=1,36моль
m(AgCl)=n*M=1,36моль*143,5г/моль=195,16г
M(AgCl)=108+35,5=143,5г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: alenarussu96
Предмет: Русский язык,
автор: Irinasitnikova8
Предмет: Английский язык,
автор: Алина001313
Предмет: Другие предметы,
автор: Seregina1