Предмет: Физика, автор: FreedoMy

До ділянки кола, яке складається з резисторів R = 20м. R, =40м і R =6 Ом, прикладено
нашруту 6B. Яка напруга на кожному резисторі?
Срочно пж ​

Ответы

Автор ответа: vadim17081
11

Ответ:

Якщо резистори під'єднані послідовно, то загальний опір це R=R1+R2+R3=66 Ом

I=U/R=6/66=1/11

U1=I*R1=20/11 B

U2=I*R2=40/11 B

U3=I*R3=6/11 B

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: нига555