Предмет: Биология, автор: Аноним

1. Чим живі організми відрізняються від неживих?
2. Яка будова клітини?
3. Яке значення для організмів має живлення?
4. Звідки тварини беруть енергію?
5. Звідки рослини беруть енергію?
6. Чим рослини схожі і відрізняються від всіх останніх організмів?
7. Назвати групи до яких належить дуб, квасоля, морква, буряк, блекота
8. Склади розповідь про якусь тварину. Це може бути цікаве щось про спосіб життя чи живлення.​

Ответы

Автор ответа: malanastja334
1

Ответ:

1) Живі організми харчуються, дихають, розмножуються, тобто основною їх рисою є здатність до змін. Об'єкти неживої природи не харчуються, не дихають, не ростуть і не розмножуються. Тобто їх характеризують сталість та низька мінливість.

2) Клітина складається з трьох основних частин: ядра, цитоплазми та оболонки. Цитоплазма відмежована від зовнішнього середовища або від сусідніх клітин клітинною оболонкою (плазмалемою). Цитоплазма, в свою чергу, складається з гіалоплазми та організованих структур, до яких належать органели і включення.

3) Жи́влення — процес отримання із навколишнього середовища і засвоєння організмом речовин та енергії, що використовуються ним для підтримання життєдіяльності, росту та розмноження.

4) Звісно, з їжі, скажете ви. Так, джерелом речовин та енергії для тваринних організмів є білки, жири, вуглеводи, що містяться в їжі. ... Частина з них використовується на ріст і розвиток організму, а інша частина, як і в рослин, бере участь у диханні, внаслідок чого виділяється енергія, а також вода і вуглекислий газ.

5) Зелені рослини завдяки фотосинтезу запасають енергію сонячного світла. о Енергія потрібна організмам для підтримання життєдіяльності, зокрема для дихання, живлення, росту, руху, розмноження.

6) --

7) --

8) --

Похожие вопросы