Предмет: Физика,
автор: kristinadvorakivska
Шар рідини в посудині дорівнює 0,2м. Знайдіть тиск на дно посудини, якщо цією рідиною є олія з густиною 900кг/м3.
Ответы
Автор ответа:
4
Дано:
ρ = 900 кг/м³
h = 0,2 м
g = 10 H/кг
Знайти:
p = ?
Розв'язання:
p = ρgh.
p = 900 кг/м³×10 H/кг × 0,2 м = 1800 Па
Відповідь: p = 1800 Па.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: маша255
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: Lenuxa2002
Предмет: Математика,
автор: Немо7889
Предмет: Геометрия,
автор: Geometryrusher