Предмет: Химия,
автор: ni19042019
Приготувати із 10 г цукру його водний розчин із масовою часткою 20%.Визначте масу розчину і води.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
m (розчину) = 50 г
m ( води )= 40 г
Объяснение:
m (розчину) = 10 г цукру/ 20 % = 50 г
m ( води ) = 50 г - 10 г = 40 г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: 123393
Предмет: Русский язык,
автор: Саша040816
Предмет: Українська література,
автор: urs1406
Предмет: Физика,
автор: 1Makasin1