Предмет: Физика, автор: Аноним

Яка виштовхувальна сила діє на закинуте в річку срібне тіло, якщо його об'єм дорівнює 2,2 м3?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
4

Ответ: 22кН

Объяснение: Cила Архимеда равна весу вытесненной жидкости.

F=ρgV=1000*10*2,2=22000Н = 22кН

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Аноним