Предмет: Физика,
автор: goncarenkon620
Чому дорівнює густина речовини ,яка створює тиск на дно посудини 3,2 кПа ?висота шару рідини дорівнює 40 см.
Ответы
Автор ответа:
8
Відповідь: 800 кг/м^3
Пояснення:
Дано
p=3200Па
h=0.4m
g=10m/с^2
ρ=?
Робоча формула: p= ρgh
3200=ρ*10*0.4
3200=4ρ
ρ=3200/4
ρ=800кг/м^3 (Гас)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lera212004
Предмет: Английский язык,
автор: Popo11
Предмет: Английский язык,
автор: said29
Предмет: Алгебра,
автор: floppykiddo