Предмет: Окружающий мир, автор: danildmitrenko623

Казку про ґрунт скласти​

Ответы

Автор ответа: logashovroman08
0

Ответ:

На городі, біля Картопляного Куща, проросла маленька коричнева насінина мокрецю. Вона щойно дозріла разом із двадцятьма тисячами своїх сестер. Однак проросли тільки ті з них, які лежали на поверхні ґрунту. Інші, що опинилися в землі, чекатимуть свого часу, іноді до ЗО років! Під Картопляним Кущем було тепло і волого, це допомогло Корінчику Мокрецю закріпитись у грунті, і він почав виганяти стебло з м'якими зеленими листочками. Корінчик просувався у землю все глибше й глибше, зустрічаючи на своєму шляху багато цікавого. Навколо нього були корінці інших рослин — товсті і тоненькі, темні й білі, м'які і тверді. Корінчик Мокрецю злякано відсахнувся від Кореневища Пирію: воно швидко росло, розсуваючи своїм гострим кінчиком всі перешкоди на шляху, навіть пронизало наскрізь Бульбу Картоплі, яка тихо плакала від болючої рани.

Корені рослин повертали в один бік, Корінчик, зацікавившись, і собі став рости в тому напрямку. Скоро він дістався до гною, що його люди приорали, саджаючи картоплю. Там вирувало життя. Корінчик доторкнувся до слизького Дощового Черв'яка, який поїдав чорну жирну землю. Та найбільше його вразили дуже маленькі істоти різної форми — круглі, видовжені, розгалужені, як ниточки, що швидко поїдали гній. Корінчик чемно звернувся до товстого Кореня Осоту:

— Скажіть, будь-ласка, хто ті істоти і що вони роблять?

— То ж мікроорганізми — Бактерії, Водорості,   Грибки,— тихо   прошепотів Осот. — Вони живляться гноєм і перетворюють його в різні мінеральні солі, а ми, Корені, поглинаємо ті солі і забезпечуємо ними всю рослину. Хоч і малесенькі ці організми, але виконують складну роботу — готують нам їжу.

Здивований Корінчик вирішив далі не рости, а розкущитися біля гною. Швидко піднялися вгору Стебла, потім з'явились біленькі Квіточки, а з них дозріло багато Насіння.  Біля  Картопляного  Куща розрісся густий зелений килим: тут проросли сини й онуки нашого героя (від сходів до плодоношення у мокрецю проходить всього півтора місяці). Бульби Картопляного Куща задихалися через нестачу повітря, гнили від надмірної вологи. З надією вони чекали Людей, які зрубають і винесуть з поля Мокрець, прополють грунт, обгорнуть стебла.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: air60549765
Найдите , и разбирите словосочетания... Укажите вид связи и формы зависимости слова, по которым вы узнали вид связи.
Текст :
Соразмерность... Ощущение прекрасного - это нужно повторять снова и снова - не зависит от величины, грандиозности сооружения. Величина - высота, как и подчеркнутая малость (подкованная блоха, город в спичечном коробке и т.д.), хоть и взывают к чувству прекрасного, но остаются за пределами эстетики.
Чувство архитектурной соразмерности, вероятно, предшествует безошибочному умению ставить высоту, ширину, длину, величину объемов, а также линии и плоскости в особые, единственно правильные отношения друг с другом. До сих пор, будем надеяться, что этого не случится и впредь, никакая самая многоблочная электронно-вычислительная машина не способна заменять интуицию зодчего.
Примечательно, что если говорить о размерах, то многие шедевры каменного зодчества (хотя бы в Кириллове или в Переелавле-Залесском) намного меньше, например, деревянной церкви Успения или ныне погибшего Анхимовского многоглавого храма. Да и главные памятники Кижского музея-заповедника говорят о том, что русские плотники высоты не боялись. Большая высота не мешала талантливому зодчему, но не смущала его и малая.
Предмет: Литература, автор: цветочік
 Я вас сильно прошу відповісти на ці питання плиз!!!!!!!!

 1. До основних ознак реалізму належать:
а) пишність, метафоричність, алегоричність стилю;
б) зображення незвичайних героїв у незвичайних обставинах;
в) поглиблений соціальний аналіз;
г) дотримання правила «трьох єдностей».
 2. Адвоката Дервіля, який був не із вищого світу, віконтеса де Гранльє приймала в себе в салоні тому, що:
а) бачила в ньому майбутнього зятя;
б) він допоміг повернути відібрані маєтки;
в) постійно потребувала юридичних послуг;
г) він був репетитором дочки.
   3. В основі комедії Гоголя «Ревізор» покладено:
а) історичні події та особи;
б) реальні, сучасні авторові події;
в) вигадані, фантастичні події та герої;
г) романтичні герої та події.
    4. Темою повісті М.Гоголя «Шинель» є:
а) життя і страждання бідного чиновника;
б) доля солдата царської армії;
в) байдуже ставлення «значного лиця» до своїх обов’язків;
г) поширення злочинності в Петербурзі.
   5. Акакій Акакійович із повісті М. Гоголя «Шинель» мав єдине захоплення — ...:
 а) вирізати з дерева порсигари; в) малювати карикатури на колег;
 б) переписувати папери;             г) вести розмови з Петровичем.
    6. «Німа сцена» в комедії «Ревізор» відбулася в...:
а) експозиції твору; в) у розв’язці;
б) зав’язці твору;    г) розвитку дії.