Предмет: Химия,
автор: theqrtes2
7. Обчисліть об єм кисню, що витратиться на згорання 3л етену?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
3 л Х л
C2H4 + 3O2 = 2CO2 + 2H2O
n=1 моль n=3 моль
Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л V = 67,2 л
3 л С2Н4 - Х л О2
22,4 л С2Н4 - 67,2 л О2
V(O2) = 3 * 67,2 / 22,4 = 9 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ДеРзКаЯ111
Предмет: Русский язык,
автор: pochueva72
Предмет: Русский язык,
автор: Mashulka25
Предмет: Физика,
автор: SisBon
Предмет: Алгебра,
автор: марина300000000000