Предмет: Химия,
автор: gfxfx
Визначити масову частку хлоридної кислоти в розчині, утвореному при додаванні 200 мл води до 300 г 40% її розчину. пж
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:24%
Объяснение:
m(HCl)=300*0,4=120г
m(розч.)= 200+300=500г
W(HCl)=120/500=0.24=24%
Автор ответа:
3
Ответ:24%
Объяснение:
m(HCl)=300*0,4=120г
m(розч.)= 200+300=500г
W(HCl)=120/500=0.24=24%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: pochueva72
Предмет: Русский язык,
автор: Mashulka25
Предмет: Окружающий мир,
автор: pavkireenkov20
Предмет: Алгебра,
автор: марина300000000000
Предмет: Математика,
автор: aliahmetov