Предмет: Физика, автор: 859677777999

якої довжини треба взяти провідник з константу для виготовлення простату опором 30 Ом якщо площа поперечного перерізу провідника 1мм. там де пише 1 мм ще має бути 2 на фото видно допоможіть будь ласка​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: sofiemalyarchuk
3

Дано:

R = 30 Om

S = 1мм квадратный

p = 0,5

l - ?

Решение:

l = R * S/p

l = 30*1/0,5 = 60 мм

l = 60 м

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: elena20232011
Предмет: История, автор: pochta147369