Предмет: Физика, автор: loloshkalol2004

у вертикальному циліндрі під масивним поршнем міститься кисень масою 2 кг для підвищення температури кисню на 5 к йому було надано 9,1*10^3 дж теплоти. визначити питому теплоємність кисню,роботу, яку він виконує під час розширення і збільшення його внутрішньої енергії

Ответы

Автор ответа: Аноним
3

1) Q=cm*ΔT  

c=Q/(mΔT)=9,1*10³/(2*5)=910 Дж/(кг*К)  

2) A=p*ΔV=vR*ΔT  

v=m/M=2/(32*10⁻³)=0.0625*10³=62.5 моль  

A=62.5*8.31*5≈2597 Дж  

3) Q=A+ΔU  

ΔU=Q-A=9100-2597=6503 Дж.  

Ответ: c=910 Дж/(кг*К); A=2597 Дж, увелич. вн. эн=6503 Дж.

Похожие вопросы