Предмет: Химия,
автор: katiahanin1
8.Визначте масові частки карбону і гідрогену в молекулі циклобутану.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
C4H8
Mr(C4H8)=4×Ar(C)+8×Ar(H)=4×12+8×1=56
ω(C)=4×Ar(C) / Mr(C4H8)=4×12/56=0,857 або 85,7 %
ω(H)=8×Ar(H) / Mr(C4H8)=8×1/56=0,143 або 14,3 %
Відповідь: ω(C)=85,7 %, ω(H)=14,3 %
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Shokoladka981
Предмет: Математика,
автор: Stuntux
Предмет: Математика,
автор: Game3242
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Психология,
автор: Yshakova2006