Предмет: Физика, автор: misavat20

відстань від предмета до лінзи 350 см на якій відстані від лінзи отримаємо зображення за допомогою збиральної лінзи, фокусна відстань якої 100см

Ответы

Автор ответа: Аноним
2

Дано: d=350 см; F=100 см;  f- ?

------------------------------------------

Формула для собирающей линзы:

1/F=1/d + 1/f

1/f=1/F - 1/d

------------------

1/f=1/100 - 1/350=(3,5 - 1)/350=2,5/350

f=350/2,5=140 см  -  это ответ.

Я не переводила в СИ, т.к. все в одних единицах))

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: galimovanastya
Предмет: Русский язык, автор: BUmbokcs