Предмет: Химия,
автор: nestirukvasa
5. Обчисліть масу етанової кислоти, яку можна добути окисненням етанолу масою 92 г.
Дано:
CH3OH + O2 = CH3COOH + HO
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
C2H5OH=K2Cr2O7,изб=>CH3COOH
n(C2H5OH) =92г:46г/моль=2 моль
n(CH3COOH)=2моль
m(CH3COOH)=2моль*60г/моль=120г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ulliabier
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: SvetochkaStatkevich
Предмет: Информатика,
автор: delewar59
Предмет: Алгебра,
автор: савелий46