Предмет: Физика,
автор: julia5015
Якою є потужність двигуна, що виконав за 30 с 18 кДж? СРОЧНООООО
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
600 Вт
Объяснение:
t=30 c A=18*10^3 Дж P=?
===
P=A/t=18*10^3/30=600 Вт
=====================
dimaistinuk:
Добрый день, fatt52 помогите пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: student78
Предмет: Математика,
автор: IlyaSidorin
Предмет: Математика,
автор: sambyka1
Предмет: История,
автор: Dadadadsa
Предмет: Геометрия,
автор: Vs94ski