Предмет: Физика,
автор: olegmalanjuk
Визначити кількість витків ніхромової дротини діаметром d=1 мм, що потрібно намотати на скляний циліндр радіусом a=25 см, щоб отримати опір R=40 Ом.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
ρ = 1,1·10⁻⁶ Ом·м
d = 1 мм = 1·10⁻³ м
a = 25 см = 0,25 м
R = 40 Ом
________________
N - ?
1)
Вычислим площадь сечения проводника:
S = π·d²/4 ≈ 0,785·10⁻⁶ м²
2)
Находим длину провода из формулы:
R = ρ·L / S
L = R·S / ρ = 40·0,785·10⁻⁶ / (1,1·10⁻⁶) ≈ 28,6 м
3)
Длина одного витка:
L₁ = 2·π·a = 2·3,14·0,25 ≈ 1,57 м
4)
Число витков:
N = L / L₀ = 28,6 / 1,57 ≈ 18 витков
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: MrSkanderBro
Предмет: Алгебра,
автор: svsvylvlkv
Предмет: Математика,
автор: мэри2345677
Предмет: Українська мова,
автор: TTLoXoIMalchik
Предмет: Алгебра,
автор: TheWeail