Предмет: Физика,
автор: daravasiliga
Задача 51. Першу ділянку шляху поїзд пройшов за 0,5 години зі швидкістю
60 км/год, а залишок шляху довжиною 120 км за 1,5 години. Визначте середню шви-
дкість поїзда на всьому шляху призначення
Ответы
Автор ответа:
4
дано V1=60 км/ч V2=100 км/ч S1=S2=S/2 Vср- ?
Vcр= S/t=S/(t1+t2)=S/(0,5*S/V1+0,5*S/V2)=2*V1*V2/(V1+V2)=2*60*100/160=75 км/ч
Vcр= S/t=S/(t1+t2)=S/(0,5*S/V1+0,5*S/V2)=2*V1*V2/(V1+V2)=2*60*100/160=75 км/ч
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Lorein17
Предмет: Химия,
автор: innaevtukh
Предмет: Русский язык,
автор: volechka73
Предмет: Математика,
автор: Элинур
Предмет: Литература,
автор: Настясластя586937568