Предмет: Физика,
автор: Hand57ii76t4t
Робота з переміщенням заряду 90 Кл по першому колу = 360 Дж. Під час переміщення заряду по другому колу електричне поле виконано роботу 600 Дж. Напруга в другому колі втричі більша ніж у першому . Визначте заряд що пройшов по другому колу. Помогите сроочно надо Софья Ивановна очень будет зла что я не зделаю а я ето не понимаю.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
50 Кл
Объяснение:
q1=90 Кл A1=360 Дж A2=600 Дж U2=3*U1 q2=?
===
U1=A1/q1
U2=3*U1=A2/q2
q2=A2*q1/(3*A1)=600*90/(3*360)=50 Кл
===================================
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: harn
Предмет: Химия,
автор: sunny03
Предмет: Алгебра,
автор: filenkoalina
Предмет: Русский язык,
автор: dramidontova
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним