Предмет: Физика,
автор: asaassas
При зміні сили струму з 2,9 А до 9,2 А енергія магнітного поля змінилась на 12,6 Дж. Визначити зміну магнітного потоку, що пронизує осердя електромагніту?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано
dW = 12,1 Дж
i1=2.9 A
i2=9,2 A
найти
L-?
W=L*i^2/2
dW=L * (i2^2/2-i1^2/2)
L = dW / (i2^2/2-i1^2/2) = 12.1 / (1/2 * (9.2^2-2.9^2)) = 0,3174 Гн = 317.4 мГн
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Alekc777
Предмет: Химия,
автор: Sergey0004
Предмет: Математика,
автор: Liza1008
Предмет: Музыка,
автор: makkola12
Предмет: Математика,
автор: варюшахрюша