Предмет: Химия,
автор: zyuzyu17
обчисли масову частку хімічних елементів у сполуці K2O
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Mr(K2O)=2×Ar(K)+Ar(O)=2×39+16=94
ω(K)=2×Ar/Mr(K2O)=2×39/94=0,83 або 83%
ω(O)=Ar(O)/Mr(K2O)=16/94=0,17 або 17%
Відповідь: ω(K)=83% , ω(O)=17%
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Angelina12123
Предмет: Геометрия,
автор: Недоучка3
Предмет: Английский язык,
автор: FakeMailVladik
Предмет: Математика,
автор: l40102008
Предмет: Математика,
автор: Sofia20066