Предмет: Физика,
автор: bababooey76
На скільки видовжиться рибо- ловна волосінь жорсткістю 0,5 кН/м при рівномірному підйомі ве ртикально вгору риби масою 2 кг? Дам 5 балов
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
k=0,5 кН/м
g= 10 м/с2
Δl = mg/k= 2*10/5*10²= 4*10⁻² м=40 мм
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: bartnasty
Предмет: Русский язык,
автор: Serasu23
Предмет: Алгебра,
автор: FilinH2O
Предмет: Математика,
автор: LisaBNike