Предмет: Химия,
автор: irsenkim2009
Обчісліть масові частки у таких речовин: CH4 , H2SO3. очень срочно!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
M(CH4) = 12 + 1 · 4 = 16 г/моль
w(C) = 12/18 · 100% ≈ 66,7%
w(H) = 6/18 · 100% ≈ 33,3%
M(H2SO3) = 1 · 2 + 32 + 16 · 3 = 82 г/моль
w(H) = 2/82 · 100% ≈ 2,44%
w(S) = 32/82 · 100% ≈ 39,02%
w(O) = 48/82 · 100% ≈ 58,54%
Похожие вопросы
Предмет: Экономика,
автор: timosheva97
Предмет: Математика,
автор: telka555
Предмет: Математика,
автор: sgachik2002
Предмет: География,
автор: Алекс19111
Предмет: Литература,
автор: zykina2005