Предмет: Химия,
автор: stadnikdavid12
Обчислити кількість речовини заліза, що відповідає масі 28 г
Допоможіть будь ласка((
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
0.5 моль
Объяснение:
n = m/M
m = 28 г
M(Fe) = 56 г/моль
n = 28 г/56 г/моль = 0.5 моль
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: mashamedvedeva03
Предмет: Русский язык,
автор: juliykiosse13
Предмет: Математика,
автор: Аппка
Предмет: Русский язык,
автор: Rabby
Предмет: Математика,
автор: tata26657