Предмет: Физика,
автор: stupid8788
З якою силою взаємодіють заряди 1,3 МКл і 5нкл на відстані 0,5 м
Ответы
Автор ответа:
0
Закон Кулона:
F = q1q2*k/r^2
F = 1,3*10^6 * 5*10^-9 * 9*10^9 / 0,5^2 = 234 МН
F = q1q2*k/r^2
F = 1,3*10^6 * 5*10^-9 * 9*10^9 / 0,5^2 = 234 МН
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: seredkinanina
Предмет: Химия,
автор: ztesanya6661
Предмет: Алгебра,
автор: Tanyaz1
Предмет: Физика,
автор: tatyankabalash