Предмет: Химия,
автор: yurapa17
обчисліть об'єм карбон (2)
оксиду масою 1.4 г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
n(CO) = m(CO) / М(СО) = 1,4 г / 28 г/моль =0,05 моль
V(CO) = Vm *n = 22,4 л/моль * 0,05 моль =1,12 л
Похожие вопросы