Предмет: Математика,
автор: thretscyn
за 5 кг груш заплатили 14 грн. яка вартість 1 кг груш?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1кг груш стоит 2.8грн
14:5=2.8
Автор ответа:
0
Ответ:
14:5=2,8 грн
.........................
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Профектoр
Предмет: Обществознание,
автор: shkredova1997
Предмет: Математика,
автор: dns359
Предмет: Математика,
автор: КаринаВолк11
Предмет: Литература,
автор: wwwolenka