Предмет: Английский язык,
автор: kduigenbai
3. Вольфрам қылы арқылы 10 минут ішінде 300 Кл электр заряды өтетін электр шамындағы ток күшін анықтаңдар.
Ответы
Автор ответа:
45
Ответ:
I=q/t
t=10мин*60с=600с
I=300/600=0.5А
Объяснение:
правильно?
Негізінде Жауабы 1,8×10⁵ осндай болу керек. кім дұрыс жауабын тапты
точно дұрыспа кім білнд
Жауабын бериниздершшшшш
Бар ма
бармаа
10 минутты секундка айналдырасндар
потом дал осылай шгарасндар
скиньте у кого есть
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: кристина898989
Предмет: Українська література,
автор: FEYA69
Предмет: Алгебра,
автор: cerberushell
Предмет: Литература,
автор: ЯХНИВ
Предмет: Алгебра,
автор: 178leilagazizova
t=10мин*60с=600с
I=300/600=0.5А