Предмет: Химия,
автор: alchemistgg0
Визнач хімічну кількість Сульфуру, що міститься у 5 моль сірчистого газу, формула якого SO3.СРОЧНО!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 2моль
Объяснение:
1. w(S) = Ar(S) ÷ Mr(SO3) × 100% = 32÷80×100%= 40%
2. n(S) = n(SO3)×w(S) = 5моль×0,4= 2 моль
alchemistgg0:
там будет 5
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: inna19886486
Предмет: Русский язык,
автор: kofanov2006
Предмет: Обществознание,
автор: zmf1
Предмет: Алгебра,
автор: Кариночка78