Предмет: Химия,
автор: marinaigorarsen
відносна густина газу за воднем 17. визначте молярну масу газу
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
D н₂=M /2г/моль ⇒Mгазу=D н₂× 2г/моль
Mгазу=17×2г/моль=34г/моль
Відповідь: Mгазу=34г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: vadimcollege
Предмет: Русский язык,
автор: djamilya05
Предмет: Русский язык,
автор: бонюня1
Предмет: Литература,
автор: innaShiraeva11