Предмет: Химия, автор: iravasilenko2017

Скільки молекул міститься в гумовій кулі об'ємом 5,6 л (н. у.), заповненій воднем? Чи зміниться відповідь, якщо в умові завдання водень
замінити на: а) азот; б) невідомий газ; в) водопровідну воду?​

Ответы

Автор ответа: Аноним
23

V(H2) = 5.6 l

N(H2) - ?

n(H2) = 5.6 / 22.4 = 0.25 mol

N(H2) = 0.25 * 6.02*10^23 = 1.505*10^23 молекул

а) нет

б) нет

в) да, потому что вода измеряется не в объемах(не обязательно) и имеет плотность, в зависимости от состава.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: SofiaVedenina