Предмет: Химия, автор: Аноним

Обчисліть кількість речовини хлоридної кислоти НСl у зразку, що містить 5,01 · 10²³ молекулы ​

Ответы

Автор ответа: liza2004che
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(HCl)= 5,01 · 10²³ молекул

n(HCl)-?

n=N/Na, Na=6,02×10²³ моль⁻¹

n(HCl)=5,01 · 10²³ / 6,02×10²³=0,8 моль

Відповідь: n(HCl)=0,8 моль

Похожие вопросы