Предмет: Химия,
автор: zlatafriske
Який об'єм кисню ( н.у.) витратиться на згоряння 3,2 г метану
БУДЬ-ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 8,96л
Объяснение:
СН4+2О2 -> СО2 + 2Н2О
Знайдемо об'єм кисню через пропорцію:
V= 3,2г×2×22,4л/моль÷16г/моль= 8,96л.
Автор ответа:
0
m(CH4) = 3.2 g
V(O2) - ?
n(CH4) = 3.2 / 16 = 0.2 mol
0.2 mol x mol
CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O
1 mol 2 mol
1:0.2 = 2:x
x = 0.4
V(O2) = 0.4 * 22.4 = 8.96 l
Ответ: используется 8.96 литров кислорода.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: enazyrova
Предмет: Математика,
автор: serbulevanata
Предмет: Химия,
автор: livadinaVera
Предмет: Математика,
автор: mariamnaaaa