Предмет: Химия,
автор: katatugluk3
Який об’єм займають за нормальних умов :
а) 10 г водню Н2;
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(H2)=10 г
V(H2)-?
V=n×Vm , Vm=22,4 л/моль
n=m/M ,M(H2)=2×1=2 г/моль
n(H2)=10 г / 2г/моль=5 моль
V(H2)=5моль×22,4 л/моль=112 л
Відповідь: V(H2)=112 л
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Merfolk
Предмет: Обществознание,
автор: тмодюровэ
Предмет: Математика,
автор: Nuashka2002
Предмет: Физика,
автор: bezborodova1
Відомо: m(Н2)=10 г.
Знайти: V(Н2)-?
Розв’язання:
Кількість речовини n=m/M, де M=Mr г/моль.
Mr(Н2)=2•Ar(H)=2•1=2, M(H2)=2 г/моль.
n(H2)=10 г:2 г/моль=5 моль.
З формули n=V/VМ, де VМ – постійна величина і за н.у. дорівнює 22,4 л/моль, знаходимо об'єм V=n•VМ
V(H2)=5 моль • 22,4 л/моль=112 л