Предмет: Физика, автор: maksvloggame

Знайдіть частоту хвилі, якщо за період вона поширюється на 10 м. Швидкість хвиль 3 м/с?

Ответы

Автор ответа: greckacaca123
0

Ответ:

0,3Гц

Объяснение:

u-швидкість хвилі=3м/с

T-період-10м

За формулою швидкість поширення хвилі: u=l/T=l*v,звідси

v=u/l=3/10=0,3Гц

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: sage865
Предмет: Математика, автор: SaabinaSmile
Предмет: Биология, автор: Дэнтрояшник
Предмет: Литература, автор: маргунчик19