Предмет: Физика, автор: sadb5268

Яка глибина розвідки радіолокатора, що випромінює щосекунди 1200 імпульсів?

(Помогите срочно❤️)​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: DedStar
17

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N = 1200 импульсов / секунда

c = 3·10⁸ м/с - скорость радиоимпульса локатора

_____________

R - ?

t = 1 / N = 1/1200 с

По формуле радиолокатора:

R = c·t / 2

R = 3·10⁸·1 / (2·1200) = 125·10³ м

или

R = 125 км

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Vooxi