Предмет: Химия, автор: Аноним

Допоможіть зробити ДЗ !!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: ira086195
0

Ответ:

1)

w(H) =1*1/63*100%=1,59%

w(N)=14*1/63*100%= 22,22%

w(O)=16*3/63*100%=76, 19%

2) Дано :

w(c)=80%

w(H)=20%

знайти : співвідношення мас і формулу

Вирішення:

w(C)=0,8

w(H)=0,2

w(C)= xAr(C)/Mr (CxHy) = 12x/12x+y=0,8

12x/12x+y=0,8

12x= 0,8(12x+y)

12x= 9,6x+0,8y

2,4x=0,8y /3

3=1

x:y=1:3

Відповідь СН3

3)

Дано:

w(Ca)=0,4

w(C)=0,12

w(O)=0,48

знайти: формулу

Вирішення: m(Ca)/Ar(Ca) ; m(C)/Ar(C) ; m(O)/Ar(O)

Са 0,4/40 С 0,12/12 О 0,48/16

виходить співвідношення 1:1:3

СаСО3

4)

Дано:

w(Cu)=88,9%

w(O)=100-88,9

знайти формулу і співвідношення мас елементів і молекулярну масу

Вирішення: х:у= 88,9/64: 11,1/16 = 1,389:0,694

тоді 1,389/0,694 і 0,694/0,694

2:1

М(Сu2О)=64*2+16*1=144г/моль

Відповідь: Сu2О

Объяснение:

все описала по порядку

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tana29143Танечка